Las Rysia eRysia

Las Rysia eRysia - to leśny portal przyrodniczy, adresowany do miłośników przyrody w każdym wieku. Portal oferuje naukę poprzez ciekawe gry edukacyjne, można też tu pogłębić swoją wiedzę za pomocą Leśnoteki (Multimedialnej Encyklopedii), czy zerknąć na ciekawe zdjęcia w Fotoblogu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy.

Obiekty edukacyjne

Na terenie naszego Nadleśnictwa znajduje się jeden z największych w Polsce leśnych ośrodków edukacyjnych- Centrum Edukacji Leśnej. To kompleks kilku wyjątkowych obiektów w skład których wchodzi budynek główny Centrum, pole namiotowe z rekreacyjnym budynkiem do obsługi, boisko do siatkówki, a zaraz niedaleko można wybrać się na spacer po kładce na bagnie lub poćwiczyć na ścieżce zdrowia.....

Oferta edukacyjna

Zapraszamy do Centrum Edukacji Leśnej gdzie przyjrzycie się Państwo otaczającej nas przyrodzie i odpoczniecie od zgiełku cywilizacji. Upowszechniamy wiedzę o lesie, pokazujemy jak leśnicy gospodarują zasobami natury, uczymy racjonalnego i odpowiedzialnego korzystania ze wszystkich leśnych darów.